Değerli misafirlerimiz teknemizde yaşadığınız tur gününü yorumlarsanız çok seviniriz 😉

“Müşteri Yorumları” üzerine 6 yorum

 1. Bu gün yaptığımız tekne turunda gökhan kaptan ve ekibine güleryüzlü ve iyi hizmetleri teşekkür ler. Sulu ada maldiv plajında tek çay içen biz idik. Eğer deniz tutuyorsa sizi korkmayın kaptan gökhan bunu bile düşünüp teknede ilaç bulunduruyor. Tekrar görüşmek dileğiyle. Hakan Yağlıcı

 2. Genelde tekne turlarundaki problem müziktir benim için ancak burda herkese hitao eden ve rahatsız etmeyen müzikler çalındı servis yiyecekler her şey harikaydı. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. 2 yıldır Gökhan kaptan ile Suluada turu yapıyoruz. Gökhan Kaptan efendi, kibar ve tanışılması gereken bir insan. Yemekleri, çayı, bisküvisi, meyve ikramları ve müzikleri ile gününüzü çok keyifli hale getirebilirsiniz. Adrasan sahili zaten mükemmel iken Deniz Yıldızı ile keyfinizi katlayın. 50 den fazla tekne seçeneğiniz varken Gökhan Kaptan tavsiye edilir.

 4. Adrasan’da tekne turu yapmak gerçekten inanılmaz keyifli imiş. Üstelik yemeği ve o kadar ikramı olan bir turdu ve fiyat çok uygundu.
  Biz her 2 tur tipine de katıldık. Suluada turundaki kumsal inanılmazdı. Ceneviz turunda da Çoban koyuna bayıldık doğrusu.
  Gökhan kaptan gerçekten çok iyi ağırlıyor müşterilerini biz çook memnun kaldık bu turdan.
  Artık Adrasan’a her geldiğimizde bu turlara mutlaka katılırız.
  Teşekkürler Gökhan kaptan tekrar görüşmek üzere…

 5. Güzellik….
  muhteşem bir turdu. ilgili alakalı hoş sohbetli temiz dürüst bi kaptanla adrasanın eşsiz manzarası.. yine gelsem yine gökhan kaptan derim.. emeğine sağlık çok teşekkürler kaptanım…

  cemil ipekci
  sen manyak bi kaptansın ne turdu be 🙂

  kayserili
  gökhan kaptan olmasa tura gitmem zaten

  M.ACAR
  Harika bir turdu,,gökhan kaptan turu için Adrasana tekrar gidilir seneye 🙂 Çok teşekkürler 🙂

  Urfali Hamdi
  Valla gabtanım manyag bi tur du haaa,vallacana gene gedceg olsam gene gelirim, Gayug manyag hız yapıyı haa,,

  tatil kurdu
  Gökhan sen bir tanesinnn 🙂

  Ceyda ve Dinçer
  Gökhan kaptan tekne turunda bir numarasın. Çok ilgili, temiz, dürüst , aldığı parayı hakeden tam bir esnafsın, çok memenunuz, seneye görüşmek üzere.

  Metin M.
  Dostum turda tuttuğum toriğin tadı damağımda kaldı, gerçi sen olmasan çekemezdim o koca balığı hehe. Çok güzel bir turdu herkese tavsiye ederim, ailecek çok eğlendik, sağolasın Gökhancım.

  Tolga K.
  Gökhancım kardeşim o nasıl bir eğlenceydi yahu öyle, bu sene bitti ama seneye yine oradayım, ha bu arada site süper olmuş tebrikler dostum 🙂

  Aslı G.
  Eşim ve ben müthiş bir tekne turu geçirdik çok teşekkür gökhan kaptan, 1 numarasın 🙂

  M.Çetinler
  Adrasanda tekne turuna çıkmak bir ayrıcalıktır, resmen doğa karşısında şoktayım. Çok sağol gökhancım, seneye yine geleceğim seninle tura.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.